România Support
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
mihai
mihai
Asistent

Asistent
masculin
Mesaje : 13
Varsta : 26
Localizare : România Support
https://romania-support.forum.st

[punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit Empty [punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit

Mar Iun 06, 2017 5:43 pm
Autor : SSYT 2.0
Poze:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Download : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Petronel YT
Petronel YT
Administrator

Administrator
Mesaje : 11

[punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit Empty Re: [punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit

Mar Iun 06, 2017 9:41 pm
E ușor sa dai copy și paste fara copiryght bagă-mă înapoi la liste de creatori ți-am mai atras atenția și tot nu vrei să înțelegi eu prost ca v-am oferit-o , de unde știi tu că eu nu am contribuit la temă ?

Copii cu mintea de 10 ani DAIA nu vreau sa mai ofer munca mea la toți neserioșii dai edit la toate postările cu tema asta sau ai report pe toate forumurile ; , inclusiv aici !

Numai bine!
SSYT 2.0
SSYT 2.0
Membru
Mesaje : 1

[punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit Empty Re: [punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit

Mier Iun 07, 2017 12:14 am
Cu ce ai contribuit la această temă? Vreau și eu dovezi concrete. Tema a fost creata de mine, creditele îmi revin mie, cei ce au adus modificări nu au credite la această temă.
Petronel YT
Petronel YT
Administrator

Administrator
Mesaje : 11

[punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit Empty Re: [punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit

Mier Iun 07, 2017 9:09 am
Ok cum zici tu Very Happy
Continut sponsorizat

[punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit Empty Re: [punbb] Tema ipb 4.0 pentru ForumGratuit

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum