România Support
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Sanket
Sanket
Administrator

Administrator
masculin
Mesaje : 33
Varsta : 25
Localizare : Alba Iulia

Modificari aduse recent Empty Modificari aduse recent

Dum Iun 11, 2017 1:16 pm
Salutare tuturor,

Probabil ati observat ca s-au efectuat modificari pe forum:

1. Mutarea profilului din mesaje pe partea stanga
2. Eliminarea Magazinului

1. Am ales sa mutam profilul in partea stanga deoarece, majoritatea sunt obisnuiti sa il vada in partea stanga, nu in partea dreapta.

2. Am luat decizia de a elimina magazinul dar, nu definitiv. Am creat un acces special pentru utilizatorii VIP. Cum puteti achizitiona statutul de VIP? Foarte simplu, va trebuie 1000 de puncte. Sistemul de puncte functioneaza astfel:
      -> Un raspuns la mesaj = +1 punct
      -> Un subiect creat = +2 puncte
      -> Un tutorial postat = +5 puncte (daca il preluati de undeva, postati sursa)
      -> Un script/cod postat = +5 puncte (doar cele create de dvs se vor lua in considerare)
      -> Adaugarea unui prieten pe forum = +10 puncte

Acestea fiind zise, incercam sa incurajam utilizatori in a lega relatii de prietenie cu ceilalti, in a-si dezvolta cunostintele legate de coding si de a ajuta cu tutoriale alti utilizatori care nu se descurca in diverse domenii.

Achizitionarea gradului de VIP se face prin mesagerie privata catre un administrator.

[icon="fa fa-info"][/icon][div]Infomativ
NU PLAGIATI! Scopul nu este acela de a da copy&paste, este de a ajuta pe alti prin diferite moduri, chiar daca nu avem noi ideile noastre, este IMPORTANT sa respectam munca altora. ORICE UTILIZATOR O SA FIE SANCTIONAT DACA NU POSTEAZA SURSA TUTORIALULUI sau DACA CODUL POSTAT NU II APARTINE![/div]
Petronel YT
Petronel YT
Administrator

Administrator
Mesaje : 11

Modificari aduse recent Empty Re: Modificari aduse recent

Dum Noi 26, 2017 7:10 pm
Avand in vedere ca subiectul a fost marcat ca fiind rezolvat, acesta va fi inchis si trimis in arhiva.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum